funky vilnius

Šokiai Vilniuje: Trip bar

2013.04.02

Net nelabai tiksliai žinau, kada buvo oficialus Trip bariuko atidarymas, bet bent jau facebooke viskas startavo 2012 metų sausį taip: “LABAS!Teprasideda Trip’as! Griūva sienos, dūžta stiklai, kyla naujos sienos, dirbam dėl jūsų, kad turėtumėte geriausia hipių barą.” Dabar kai galvoju, tai į hipių barą ten iš viso nieko panašaus. Gal tik logotipas, spalvotas skėtis – haliucinogeninis grybukas. Pavadinimas irgi toks su “aliuzija” į haliucinogeninius pasivaikščiojimus miške.

Vėliau sekė informacija apie vykstančius darbus, barmenų ir sumuštinių tepėjų paieška.

Pirmą kartą nuėjom ten vasarą, paryčiais  ir tikrai nustebom, pamatę jūrą žmonių lauke, ir dar tiek pat viduje, vos judančių savo prakaite. Vasara…,o su vėdinimu pas juos buvo smarkiai prasta situacija.

funky vilnius2

Ar kada judėjote ten tiesiai iš namų “preparčio”? Net jeigu ir taip, visgi dažniausiai į Trip’ą traukiama paryčiais. Nežinia kaip jie patys planavo, bet Trip’as tikrai patapo daugiau afterių vieta. Gal dėl to nelabai žinau kas ten ir grodavo – užeidavom ten po “pagrindinio” vakarėlio, o kur dasimušt prieš namus – ne taip jau ir svarbu. Svarbiausia, kad burna nedžiūtų,o aplink draugai trepsėtų. Anksčiau turėjom tokį išsireiškimą “shotint” namo – prieš važiuojant namo, pakeliui aplankyti kuo daugiau barų ir kiekvienam jų išgerti po “shot’ą”. Ilgainiui atsirado ir “tripint” namo” – prieš sėdant į taxi, išgerti paskutinį “shot’ą” Trip bare.

Rytinis užėjimas į Trip’ą praktiškai garantavo “vičirinkos” pratęsimą kiekvieną kartą, kai įkeldavai ten koją. Beveik garantavo ir tai, kad būtinai pamesi striukę, piniginę, telefoną,raktus ar galvą.

Kada pradėjo mažėti žmonių? Gal smarkiai suklysiu, bet, turbūt, tada, kai atidarė “aikštutę patrepsėjimui” rūsyje ir pakankamai agresyviai nusiteikę apsauginiai, pradėjo “plėšikaut” prie durų.  Dažniausiai įėjimas kainuodavo 10-15Lt, bet kai ateini su pirmais gaidžiais tai pasidaro žiauriai “abydna” mokėt ir tuos. Aš puikiai suprantu įėjimo mokesčius kituose “diskonuose”, bet čia  už “čyriką” gaudavai totalų šūdą ir bet kuriuo metu rizikavai būti išmestas lauk, kaip per daug prisilinksminęs pilietis, nors toli gražu pačiam taip neatrodė.

Muzikos “popuri” man iki šiol liko nelabai suprantamas. Bet čia mano pačios kaltė, kad per mažai domėjausi. Vieninteliai vakarėliai, kuriuos užfiksavau – Friday Fuck, nes artėjant jiems, mano draugai facebooke pasikeisdavo savo profilio nuotraukas šio vakarėlio “atributika” ir gerą savaitę plyšaudavo kaip viskas bus jėga. Užsitrauksiu baisią nemalonę, bet nemačiau ten nei minios žmonių, nei nusidėjusių daugiau, nei nusidedama eilinį savaitgalį, eiliniame vakarėlyje.

Iš tikro mano kojos tik kokius kelis kartus yra išreiškusios norą patrepsėt Trip’o dancefloore, nes niekada negirdėjau ten grojant Martin Virgin (labai artima mano sielai ta saldi jo muzikėlė). Bet jis su savo disco per gražus ten būtų buvęs. O ir baras ne tokiems šokiams orientuotas, tikriausiai.  Trip’as – tamsi, juoda skylė, kita vertus – nuodėmingas rytinis urvas, kuris įtraukia ir kiekvieną savaitgalį privilioja grįžti.

Trip’o publika visai man patiko, gal todėl, kad daugumą jų pažįstu jau seniai, o ir naujų pažinčių labai įdomių būta.  Intrigėlės tarp miesto tusofčikų, senų ir naujų meilių peripetijos, prakaito kvapas, gilių atodusių nuo Kristinos garsai prie bariuko….

Oficialiai neaišku, (o gal jau?), bet Vilniaus “tusofkių” elitas jau daugiau nei keletą savaičių kalbėjo apie tai, kad šiame bare paskutinė dainelė buvo sudainuota praitą penktadienį per Friday fuck (apribotas prekybos alkoholiu laikas). Net jei ten ir izoliuos viską ir kaimynai nebeburbės, manau, kad reik užraukt šitą reikalą ir tuos pinigus investuot į naujas idėjas. 
Tariamam, paskutiniam vakarėlyje buvau ir aš.  Nei alaus nei midaus negėriau, šokt labai tingėjau, nieko gero nemačiau, 3 namo išėjau, šeštadienį į darbą pavėlavau.

Tags: , ,

Plugin from the creators of Brindes :: More at Plulz Wordpress Plugins