badoo

Pažinčių portalai

2013.06.19

Apie tai, kaip susirasti antrą pusę pagalvoju tais atvejais, kai sergu ar blogai jaučiuosi (nes norisi, kad tavim kažkas pasirūpintų) arba tada, kai kas nors aplink pradeda zyzt, kad jau atseit senstam ir reikia kažkaip sukurti šeimą. Apskritai aplink mane yra labai nemažai žmonių, kurie desperatiškai ieško antros pusės. Ar tik ne kritinis amželis: arba…arba:)) Tik kartais atrodo, kad jų reikalavimai yra nenormaliai dideli, arba nuolatos besikeičiantys ieškant tos idealios poros savo nepriekaištingam svajonių gyvenimui. Gražus, apšalęs litais, protingas, tvarkingas, paslaugus, mylintis, besirūpinantis, su gera tačka, su puikiu humoro jausmu, kutūringas, stiligas – argi čia dideli reikalavimai būsimam tavo vaikų tėvui?

Tie, kurių paieškos įstrigo mirties taške “realiam” gyvenime, keliasi į virtualų. Labai nustebau, netyčia patikrinus internete, kad vis dar veikia toks pažinčių puslapis – www.ieskok.lt:)) Aš gal klystu, bet paauglystėj, turbūt, visi mano draugai buvo ten užsiregistravę, ir nors jau ir tada jis buvo žiauriai prastas,  jis vis dar veikia! Kokius dar pažinčių portalus prisimenat? Pažintys.lt, Darnipora.lt, Draugas.lt? Bent jau tokius prisimenu aš ir pasirodo, jie visi vis dar gyvi!:)) Aš kaip suprantu, šių svetainių didžioji kontingento dalis yra lietuviai. O tai jau savaime pasidaro visiškai neįdomu, nes jei esi vilnietis, tai su kaimiečiu nesusidėsi, o tuos, kurie gyvena Vilniuj – plius minus pažįsti ar bent kartą esi sutikęs. Jei ne konkrečiai tą žmogų, tai bent jau jo kaimyną, brolį, giminaitį ar tėvą – kas jau irgi iš karto negerai, nes tas kitas žmogus formuoja tavo nuomonę apie tiką sutiktąjį.

Kur link suku…Link pažinčių svetainės badoo.com, prie kurios prisijungiau prieš gerus 3 metus, kai bendradarbė permetė pakvietimą man į darbinį paštą. Principas atrodo visai smagus ir neįpareigojantis. Greit susikuri anketą, pasirenki regioną kuriam esi ir come on!Kadangi tuo metu mokiausi ispanų kalbos – pagalvojau, kad tai bus puiki proga pašnekėt su ispanais online apie visokius niekalus – juk vistiek skiria atstumas, susitikt niekas neparins:). O vat ir labai klydau, nes dauguma užsieniečių ir pasirenka mūsų regioną tada, kai jau turi bilietus į Lietuvą, arba atvykę verslo reikaliukais 3 dienom, ieško kaip prastumti laiką pvz. Vilniuje.

Aišku svarbu nuolatos dalyvauti tame “žaidime”, nes nuo to, kiek laiko praleidi “chatindamas”, priklauso kiek aukštas bus tavo reitingas ir kiek būsi pastebėtas kitų narių. Man ten jau senokai niekas nerašo, nes nepalaikau “degimo”, bet pradžioj visai įtraukė, kaip chatroulette.com, kol nepradeda skeričiotis su visokios spalvos organais.

Neįsivaizduoju ar žmonės ten gali susipažinti ir vystyti kažkokius rimtus santykius, man pats principas labiau panašus į greitą sex turizmą, tik tiek, kad “draugės” ar “draugo” nereikia ieškoti atvažiavus į vietą, o gerai atlikus namų darbus iš anksto (dar būnant savo šalyje), laimikis garantuotas, gal net pasitiks oro uoste:)) Kadangi tokių pažinčių vengiu, lavinu savo ispanų kalbą su pietų amerikiečiais, kurie iš esmės yra gerokai vargšeliai ir geriausiu atveju iki Europos dasikas tik jų anūkai.

Yra keletą kartų buvę ir taip kad pamatę mano anketą badoo, mane pažino gatvėj Vilniuje ir tiesiog priėjo:))

Dar pažįstu vieną ispaną Joan. Jis pvz ten sėdi intensyviai jau gerus 3 metus ir nuolatos skraido į Lietuvą, nes yra isitikinęs, kad jo žmona bus lietuvė. Deja, trys kartai buvo nesėkmingi, tai gal ketvirtas….?:))

Visgi linksmiausių istorijų “šeimininkė” yra viena moteris, kurią aš pažįstu. Jai apie 50 metų, seniai “sėdi” visuose įmanomuose portaluose. Šauni, atsigavus, turinti sėkmingai ištekėjusią dukrą, puikiai įrengtą butą ir užtikrintas pajamas iki grabelio. Taip susiklostė, kad išsiskyrus su vyru, pradėjus vienišauti, panoro susirasti draugą, su kuriuo būtų smagu nueiti į teatrą, kavinę, nuvažiuoti prie jūros, bet negyventi kartu. Gal dėl to, kad ji nekalba angliškai, badoo.com tenka bendrauti su panašaus amžiaus lietuviais vyrais.

Aš kažkaip galvojau, kad kai tau 50 ir daugiau, tai tau jau nebeįdomūs lovos reikalai, nes tu paprasčiausiai jų nebepatrauki. O pasirodo, kad jie tuo klausimu susitinka dar intensyviau nei jaunatviška energija trykštantis jaunimėlis. Partnerius keičia irgi kone kasdien – taip eidami ir vis apsižiūrėdami pas ką geresnis plotas gyvenimui, pas ką geresnė mašina ir ar kartu negyvena jų vaikai.

Vyresnės moterys taip pat ryškiai kenčia nuo vyrų trūkumo, todėl, kaip sako mano bendradarbė, kaunasi dėl vyro dėmesio nei kiek ne mažiau, nei jaunos. Seni portalų vilkai – vyrai, jau seniai pripratę, kad pirmas pasimatymas bus iš karto pas moterį namuose, jį pasitiks su lengvu seksualiu chalatėliu, skaniai pamaitins, o visa kita patys žinot… Dar vienas toks juokingas dalykas, kad jei jie atvažiuoja pas moteris į namus – jie beveik niekada neatsiveža jokių lauktuvių. Tiesa, kartais būna išskirtinių atvejų – atvažiuoja su nugertu brendžio buteliuku, o paskui dar jei lieka – tai ir tą išsiveža su savim:))

Tags: , , , , , ,

Plugin from the creators of Brindes :: More at Plulz Wordpress Plugins