funkyvilnius

Funkyvilnius groja

2012.12.10

Tie, kas dažniau su manim leidžia laiką, puikiai žino, kad esu lietuviškos ir rusiškos pop scenos ekspertas.Neįsivaizduoju kaip tos dainos taip greit prilimpa, bet jos kaip koks piktas pinigas – bach, kaip kontrolinis šūvis, sumeta visą durniausią tekstą man į galvą:))

Kartais manau, kad taip po truputį nesąmoningai ruošiuosi debiutui rusiškose vestuvėse. Na, dainininke labai noriu būt:)) Labai gerbiu šią tautą ir jos polinkį pakilnot degtinės stikliuką, todėl, manau, kad nuo rusiškų vestuvių baliaus scenos iš baimės aš tikrai nenugriūčiau. Jei kas ruošiatės kelti vestuves ir nelabai turit litų dainininkams, aš labai nuoširdžiai pabandyčiau jums padėt ir dar dvi šokėjas suorganizuočiau:))

Iš tikro šį kartą ne apie rusiškas ar lietuviškas muzikines pleperzas. Apskritai truputį apie muziką, kuri man patinka. Juk dažnai apie žmogų susidarai tam tikrą nuomonę iš to, kokios muzikos jis klauso. Ar aš neteisi? Viena muzika kelia nuotaiką, kita kažką primena : žmones, vietas, keliones, seną meilę ir tt.

Man dažniausiai muzika primena mano draugus. Daugiausia jos ir esu gavusi iš savo artimų bičiulių. Beveik visas muzikos list’as, kurį greituku sumečiau padovanoti jums šiandien, man primena kokį nors žmogų. Aš net prisimenu kokiom aplinkybėm ta muzika buvo man duota. Kažkada labai gailėjau dalintis gera muzika su kitais (skriaga), bet kaip išmokau iš Leono Somovo: pasidalinta muzika, kelia daug daugiau džiaugsmo, nei ta, kurią klausai tyliai pasislėpęs vienas namuose.

O turit kokią nors asociaciją, kuri visuomet iškyla, kai išgirstat gerą dainą?Mano vienas draugas yra sakęs, kad kai girdi gerą gabalą, visada įsivaizduoja kaip važiuoja per dykumą su raudonu kabriku ir garsiai jo klauso:) Apie ką pagalvojat jūs?

o ČIA į youtube sudėjau garsų, kurie man primena daugelį jūsų:) Tikiuosi, kad ši muzika ir jums sukels gerų emocijų, praskaidrins  nuotaiką ir padės prisiminti akimirkas, kai buvot laimingi su savo draugais ar mylimaisiais:) Enjoy!

Tags: , ,

Plugin from the creators of Brindes :: More at Plulz Wordpress Plugins