loftas fest 2013 Funky vilnius

Loftas Fest 2013

2013.06.03

Lofto festo laukiau labai intensyviai (ta prasme labai intensyviai bandžiau susišaudyt kvietimus:)) Tai didelis ačiū draugams, kurie atsiliepė į pagalbos šauksmą ir gavau “taloniuką” visom 3 dienom. Visi, kas labai mėgsta pastumt, kad baisi nuodėmė nemokėti už renginius – tai galit varyt, man tas pats:)) Iš tikro būčiau mielai sumokėjus tik už Kelis koncertą, nes sunkiuoju mano paauglystės periodu, jos gabaliukai labai gerai palaikydavo mano 180 kartų per dieną besikeičiančias nuotaikas.

Lofto festo reklama man žiauriai patiko ir vertė tik dar labiau laukti pačio renginio. Gal kas nematėt, tai ji čia, su senu geru Stepu Januška:

Pernai miesto feste irgi dalyvavau visas dienas ir man netikėtai labai labai patiko, tik nebepatraukiau iki sekmadieninio vėlyvo Hercules and Love Affair koncerto, kurį vis nukėlinėjo į vėlesnį laiką. Koncertai super, žmonių daug, veiklos ant kiekvieno kampo, draugeliai aplink, o tu išsimiegojęs pas mamą, švarus, gražus vėl dalyvauji.

Anyway, kad jau gavau 3 dienų kvietimą, tai ir stengiausi “ščyrai” atlaikyti programą ir netarčialinti prie baro su senais pažįstamais, o pažiūrėti, ką gero siūlo line up’as. Kaip ir daugeliui senų reiverių, man visgi penktadienį, turbūt, labiausiai rūpėjo pamatyti Miss Kittin. Išeinant iš namų dar aišku pritrenkė draugas, kai pasakė, kad nežino, kas ji tokia,o kai įjungiau youtube porą gabaliukų, tai irgi situacija nepasikeitė:)) Man gal ne tiek įdomu buvo ką ji pagros, kiek pašokti kartu su ja ir visa minia, atiduodant duoklę už tą nesveikai gerą laiką ir gražias akimirkas, kurių buvo tiek daug, klausant jos “super hitų”: Frank Sinatra ir  Rippin Kittin.

Didžioji masė ir buvo sulindus būtent čia. Aš kaip ir sakiau, nuėjau, užsidėjau pliusą, kad pabuvau, paklausiau, bet man tikrai nebuvo kažkas super wow. Gal buvo sunku koncentruotis į muziką, kai nuo garso keistai vibravo nosis, o paskui gerklė:)) O gal tiesiog išgert daugiau reikėjo, nes kojos absoliučiai tingėjo šokt. Todėl palikau draugus ir išėjau viena į kitą stage’ą pažiūrėt Tomuko iš Telebimbam. Kažkuriuo metu niekaip negalėjau atsiklausyti šito:

Anksčiau keletą kartų buvau jo paklausyt, visai patiko. Lofto feste šiemet – buvo labai so so. Publika buvo užgulus Miss Kittin, o čia pasyviai judėjo vos vienas kitas reiveris, pagal RnB atspalvio muzikėlę, todėl irgi per ilgai neužsibuvau. Kieme apskritai atrodė mažiau veiksmo nei pernai. Gal ir oras buvo ne per labiausiai, prieš pat penktadienio vakarėlį pritaškęs kieme balų. Dėl to nerizikavau perlenkt su alkoholiu, nes su naujais batais bet kuriam žingsnyje, jie galėjo pasidaryt nebe nauji. (Tikrai reikėjo dėtis batus,skirtus miškui, deja, blondinės tokius batus išskalbia iš vakaro ir jie tada laiku neišdžiūsta). Penktadienį dar mačiau  Toro Y Moi. Nusprendžiau, kad reikės pasiklausyti namuose, nes atrodė visai įdomiai, bet niekaip negalėjau rasti tinkamos vietos, kur garsas skambėtų gerai. Dar kelis kartus buvau nusileidus į Cecho 48 rusį, kuriame net neįsivaizduoju kas grojo, bet visą laiką buvo labai linksma muzika ir, turbūt, geriausiai nusiteikusi negausi publika.

Kadangi penktadienis labai optimistišai nenuteikė, šeštadienį nusprendžiau  nuvažiuoti paklausyti Proper Heat’ų ir pasilikt jei būtų smagiau nei vakar. Esu besąlygiška jų gerbėja, tai, matyt, ir mano nuomonė yra labai šališka:)) Šokau iki paskutinio “akordo”, durnai kračiau galvą ir užpakalį taip, kaip paprastai šokdamas daro Karolis, širdį glostė sakso garsai, aplinkui šoko gražios merginos ir per vienos kojos kelį, koją lankstė bernai. Bet čia gal tik man taip, aš niekada nepraleidžiu jų koncertų, todėl linkiu jiems dar daug Loftų, Sattų, Tamstų ir kokių tik nori festų ir ilgiausių metų. Aš su jumis visada, pirmoj eilėj, ranka į viršų!:)) Po koncerto dar prasukau ratuką  pažiūrėt kas gero (gal ieškojau stimulo pasilikt ilgiau), bet kažkaip nelabai. Tada dar išeinant sutikau vieną žmogėną, kuris paklausęs mano nuomonės apie vakarą pasiūlė viską pataisyti ratais:)) Čia ir buvo labiau stimulas iš viso išeiti:))

Pirmos dvi dienos feste man apskritai buvo labai pasyvios ir daugiau laukiau kas bus toliau, nei nuoširdžiai linksminausi.

Bet va sekmadienis… Visai kitas reikalas. Žiauriai graužiu save, kad nenuėjau anksčiau ir nepažiūrėjau viso islandų „FM Belfast” pasirodymo. Atėjom į pačia pabaigą ir ji buvo tooookia gera, publika šėlo lauke, o bendra atmosfera buvo tiesiog nepakartojama!

Na ir Kelis… Juokėmės, kad koncertas nevėlavo… Bet galima juoktis ir iš to, kad jis truko tik pusę valandos:) Čia kodėl taip? Mes buvom neverti net valandos?:) Bet aš nesiskundžiu, man žiauriai patiko, aš ją myliu tik dar labiau nei mylėjau paauglystėj. Labai smagi, energinga, išprotėjus ir tikrai dar nepraradus gero vaibo. Ir nors sakiau, kad tikrai nešoksiu jei bus gabalai iš Flesh Tone albumo, bet per juos gal net dar labiau išsinešiau:)) Ačiū, ačiū, ačiūūū!

Apskritai šiemet niekaip neišėjo įsijausti, būtent, į šių metų Lofto festą, nes noriu nenoriu, lyginau jį su pernai metų eventu, kuris, mano subjektyvia nuomone, buvo daug smagesnis. Nežinau kaip iš tikro, bet žmonių šiemet atrodė gerokai mažiau, publika “atjaunėjusi”, bet nepasakyčiau, kad turinti daugiau energijos nei seni reiveriai. Sėdžiu ir galvoju ko trūko…Ir tikrai negaliu atsakyt, nes kas liečia pačio festo organizaciją, tai man atrodo viskas buvo “sustyguota” beveik idealiai, o net ir kempingas buvo!:))

Gal kitam kartui tik norėtųsi daugiau veiksmo lauke.

Tags: , , , , , , , , ,

Plugin from the creators of Brindes :: More at Plulz Wordpress Plugins