funkyvilnius1

Funkyvilnius rodo

2012.12.12

Kai šaltis spaudžia letenas ir tingisi vakare lyst į lauką – geras filmas niekada ne pro šalį. Bet kaip išsirinkti? Google paieškoje surinkti “geras filmas”?:)) O gal paklausti facebooko draugų? Jei turi 500 draugų tai tikrai patars “atsakančiai”. 

Kokie filmai labiausiai patinka jums? Kaip išsirenkat? Aš dažnai peržiūriu kino festivalių programas ir pasiskaitau apie režisierių ir viena akim permetu aktorius. Beveik visuomet žiūriu filmą jei pamatau, kad jame vaidina Gael Garcia Bernal, Benicio Del Toro na ir Javier Bardem arba Jude Law (nes nu labai  gražūs bernai:))

Kadangi pastaruoju metu dažnai sulaukiu klausimo: “Ką gero patartum pažiūrėt”, sudėjau filmų trailerius į vieną list’ą, kad kiekvieną kartą nereiktų sukti galvos. Galų gale dažnai pasimiršta pavadinimai, ypač dėl to, kad dažnai žiūriu ispaniškus filmus, kurių pavadinimus ir žinau tik originalo kalba.

Mano sąraše nerasit “bajevykų”, fantastinių, filmų iš serijos “šaudo gaudo”, meksikietiškų nesąmonių ale Marija Selestė ir pan. Daugiausia, visgi, esu Kino pavasario vergas ir nemažai filmų, kurie man tikrai labai patiko, radau būtent, tame sąraše.

Mano favoritai – filmai, kuriuose daugiau ar mažiau krapštoma “gyvenimo prasmė”, jie tikrai nėra labai džiaugsmingi ar optimistiški.  Niekaip negaliu pabėgti ir nuo ispanų kultūros, kuri mane nežmoniškai traukia. Almodovaras ir Inarritu – mano režisieriai numeris vienas be konkurencijos.

Na ir kadangi nesu aš kino kritikas ar didelis žinovas ir filmus labiau “pergyvenu” savyje be ilgų kalbų, tiesiog dalinuosi su jumis tuo sąrašu, kurį laiks nuo laiko planuoju papildyti. Jei turite kažką panašaus – junkitės draugauti youtube – funkyvilnius.  Sąrašas čia :) Esu visiškai tikra, kad kiekvienas jame  ras bent kelis labai gerus filmus!

Tags: , , , , , , , ,

Plugin from the creators of Brindes :: More at Plulz Wordpress Plugins