funkyvilnius

Funky Lithuania

2013.06.12

Kartais pagalvoju, kad jeigu vėl būtų kažkas panašaus į sausio 13, ką daryčiau aš? Beveik abejonių nekilo, kad sėsčiau į pirmą pasitaikiusį lėktuvą, kuris gabena iš Lietuvos ir dzin ta mano tėvynė. Bet didžiausia meilė tėvynei, matyt, gimsta emigravus. Paklausus draugų, ar gintų tėvynę, kokių 90 % teigia, kad tikrai taip. Dėl tokio atsakymo esu labai nustebus, bet ir labai džiaugiuosi jų patriotizmu.

Labiausiai tėvynę pradėjau mylėt tada, kai aktyviai uždalyvavau couchsurfing’o “ratelyje”. Nors Lietuva atrodo tokia mažytė, bet kiekvieną kartą užsieniečiams pasakojant apie savo šalį, supranti, kad tavyje užgimsta vis didesnis savo šalies ambasadorius, norisi pasakot tik gerus dalykus, suteikti kuo daugiau informacijos apie Lietuvą, privilioti  juos čia atostogauti, švelniai priversti valgyt cepelinus ir šaltibarščius, o vasarą lysti į Baltijos jūrą, bandant įtikinti, kad jos vanduo jau tikrai “šiltas” . Dar smagiau, kai jie pagaliau susigundo atvažiuot,o paskui grįžta vėl ir vėl. Jau pradedu visiškai  pasiduoti tai optimistiškai vakarykščiai prezidentės metinės ataskaitos nuotaikai, matyt:))

Ar esate žiūrėję kokius video youtube apie Lietuvą?  Pagrindinis, kurį visi mėtydavo facebooke, buvo šis, ir man visai jis patinka:)

Šiandien prisėdau prie video apie Lietuvą. Daugiau žiūrėjau mėgėjiškus, užsieniečių susuktus, linksmus video, o ne tuos, kuriuose iš serijos “dėdė Bumblauskas” pasakoja… Nesakau, kad jis paporintų blogai ar neteisingai, tiesiog kartais prailgsta laikas žiūrint preciziškai patikrintus faktus apie Lietuvą, jos istoriją ar architektūros stebuklų įvairovę. Tikrai smagiai praleidau laiką žiūrėdama, todėl dalinuosi ir su jumis. Kai kuriems komentarų iš viso sunkiai randu…:))
http://www.youtube.com/watch?v=1NG9-A0XRjI&feature=youtu.be Šitas kaip suprantu daug ką piktina, bet man tikrai pasirodė neblogai sukompiliuotas:))

Apie mokslus Vilniuje:

Šitas mane kažkaip sunervino, bet tai matosi, kad lochelis:))

Pastoriaus repukas:)

http://youtu.be/FexXxDmz1eM<

Tags: , , , ,

Plugin from the creators of Brindes :: More at Plulz Wordpress Plugins