funkyvilnius 1

Rugged’n'Raw atidarymas Vilniuje

2013.10.20

Dabar bus visiška nesąmonė, jei dar kada išgirsiu bernus sakant, kad Lietuvoj vyrai neturi ką apsirengti. Atseit nėra ką nusipirkti. Gal taip buvo iki prėjusio ketvirtadienio. Kodėl? Nes Vilniuj, Dysnos g. atsidarė kažkokia funkyvilnius 3nerealaus jaukumo, geros auros, stiliaus ir keisto pavadinimo shmutkių, vinyl’ų ir visokio kitokio gerio namai. Namais vadinu ne dėl to, kad skambėtų kaip Statkevičiaus ar Piekautaitės mados namai, bet todėl, kad ten žiauriai jauku ir norisi grįžti, užsidėti vilnones kojines ir susiraityt ant odinės sofutės parduotuvės vidury klausant repuko ar funk’iuko:))Kol ištari pavadinimą, gali nusilaužti liežuvį, bet tada gal verta ir užsirašyti – Rugged’n'Raw!

Jų puslapiuką galit rasti čia: http://www.ruggednraw.lt Tik aš vistiek kviesčiau pakelti sėdynę ir nueiti visų daikčiukų pažiūrėti gyvai, pasimatuoti, išgerti skanios kavos ir pabūti kartu su žmonėmis, kurie su dideliu užsidegimu ir meile kūrė šią mažą puikią parduotuvytę.

Ketvirtadienį įvykusi atidarymo “šventė”, manau pavyko puikiai. Daug žmonių, tiesioginė veiksmo transliacija internetu, vizulkės ant kiemo sienų, Mamania, Loranas Vaitkus, Tomutis Boo už pulto, seni draugai visi kartu, vaišės, gėlės ir geras vaibas in the air!

Daug nepripezėsi: “brand’us galit pasižiūrėti internete, pasimatuoti – Dysnos g. 4. Lankymo valandos sako kol kas tokios: kasdien 11-20.

Pati tikrai nesu mačius Vilniuj nieko panašaus, todėl labai kviečiu apsilankyti ir Jus, draugai!

Rugged’n'Raw šeimininkams siunčiu linkėjimus ir sudainuoju ilgiausių metų. Jūs nuostabūs!

Tags: , , , , ,

Plugin from the creators of Brindes :: More at Plulz Wordpress Plugins