e cigarete

Elektroninė cigaretė

2014.04.16

Kas mane pažįsta, tikriausiai neįsivaizduoja be cigaretės. Esu absoliutus šitos nesąmonės vergas. Ne kartą bandžiau atsikratyt priklausomybės, bet viskas baigdavosi 2 savaičių kančiom, po kurių – dar intensyvesnis rūkymas.  Žiauriai norėčiau mesti, bet kiekvieną kartą pasiryžus, apninka tooooks liūdesys ir praradimo jausmas, kad “nimagu”…

Šį kartą bandau bent jau mažinti “apsukas”. Kad nebūtų labai nyku, draugas nupirko man elektroninę cigaretę. Rūkau ją jau trečia savaitė ir visai patinka:) Dabar labai madinga kalbėti ir apie elektroninės cigaretės žalą, kuri atseit yra dar didesnė nei paprastos cigaretės, bet ar gali būti kažkas dar blogiau už tradicinės cigaretės sudėtį?

Anksčiau buvau mačius tik labai dideles elektronines cigaretes, juodos spalvos, kiekvieną kartą traukiant dūmelį, reikdavo spausti mygtuką. Atrodo kažkaip nenatūraliai, laikyt rankoj nepatogu, o ir nešiotis ne kažką. Maniškė truputį brangesnė, bet panaši į tikrąją – ne visi supranta, kad tai elektroninė, kol nepradedu atsipūtusi rūkyti patalpose:) Kol kas niekur niekas man jos rūkyti neuždraudė.

Saviškę pirkau iš Eko dūmas (http://www.ecodumas.lt) parduotuvėlės, Ladygos g. 5.

Maniškė tokia:

Ten pat įsigijau ir nikotino “papildų”, skysčio, kuriuo užpildoma cigaretė. Tiems, kas dažniausiai verkšlena, kad rūkalams išleidžia daug pinigų – e-cigaretė turėtų būti vienas puikiausių pirkinių! Pirmą kartą nusipirkau 2 buteliukus po 10ml, tai man jų būtų užtekę 3 savaitėm (neužteko todėl,  kad aplink yra labai daug norinčių pabandyt parūkyt:) Buteliuko kaina – 10lt.  Galima rinktis stiprumą ir skonius/kvapus.

Didžiausi pliusai:

Nesmirda rankos;

Kiekvieną kartą parūkius, nereikia ieškoti “kramtoškės”, kad nedvoktum kaip kolūkio pirmininkas;

Penktadieniniai pasilinksminimai šeštadienį neplėšo galvos;

Nebereikia vaikščioti į lauką po dešimt kartų (gyvenu 4 aukšte, todėl visą laiką reikėjo kursuot pirmyn atgal);

Pakrovėjas tinka tas pats, kaip ir mobiliam telefonui:);

Nereikia nešiotis žiebtuvėlio (rūkančių draugų tarpe visuomet atsiranda “ilgapirščių”);

Tikrai ekonomiškas variantas + pusės metų garantija:D

Minusai:

Su cigarete visuomet reik turėt pilną “naborą” reikalų: pakrovėją ir skysčio.

Vistiek dar kartais ilgiesi “tikros” cigaretės…

Tags: ,

Plugin from the creators of Brindes :: More at Plulz Wordpress Plugins